Author: d***g
Date:
Review: Good quality I like it
Màu sắc: màu đen
Từ
4GB+64GB
4GB+128GB
6GB+128GB
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A07 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 13MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G99 |
| SKU | sw25090402394004961 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 962124 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: d***g
Date:
Review: Good quality I like it
Màu sắc: màu đen
Author: d***g
Date:
Review: Received in good conditio Perfect packaging
Màu sắc: màu đen
Author: d***g
Date:
Review: Received the same as i ordered Pack with bubble wrap Received in good condition
Màu sắc: Màu tím
Author: d***g
Date:
Review: Packed with bubble wrap Not yet tried but hipefully it works
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm