Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: السماعه صوتها حلوه وعزلها كويس وتنفع للجيمنج تشتغل على بي سي وبلاي ستيشن 4 و 5 سماعه تحفه . واللي يحط لايك الله يرزقه الجنه
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: Một cỡ
3.5mm
Một cỡ
| Material | ABS |
| Color | Black and White |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | On-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Noise Cancelling | Sound Isolation |
| Wireless Property | None |
| Features | With Mic |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Semi-open-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se2302175367336638 |
Author: a***8
Date:
Review: السماعه صوتها حلوه وعزلها كويس وتنفع للجيمنج تشتغل على بي سي وبلاي ستيشن 4 و 5 سماعه تحفه . واللي يحط لايك الله يرزقه الجنه
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: Một cỡ
Author: s***i
Date:
Review: Muito bom e funciona perfeitamente
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: Một cỡ
Author: s***7
Date:
Review: ang ganda sobra i want 2 buy again
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: Một cỡ
Author: S***3
Date:
Review: It’s truly stunning and absolutely remarkable! ✨🌟
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm