Author: m***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Guys legit to Ive checked the specs and all no charger tho its fine! Sobrang solid para sa price na nakuha ko!
Màu sắc: Bạc
Từ
8GB+256GB
12GB+256GB
16GB+512GB
| Color | Silver |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme GT6 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.8" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 32MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1264 x 2780 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 8s Gen3 |
| SKU | sw2406061269636300 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 4031220 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***4
Date:
Review: Guys legit to Ive checked the specs and all no charger tho its fine! Sobrang solid para sa price na nakuha ko!
Màu sắc: Bạc
Author: p***4
Date:
Review: Good item
Màu sắc: Bạc
Author: r***f
Date:
Review: soo good...
Màu sắc: Bạc
Author: M***e
Date:
Review: good
Màu sắc: Bạc
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm