Author: h***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thank you shein 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Màu sắc: trắng | Kích thước: H11/H9 | 2 photo(s)
Từ
H7
H11/H9
H4/HB2/9003
H1
H3
9005/9006/HB3/HB4/H10/9145
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 18W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq2311283723101565 |
Overall Rating: 4.88/5
Author: h***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thank you shein 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Màu sắc: trắng | Kích thước: H11/H9 | 2 photo(s)
Author: s***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good
Màu sắc: trắng | Kích thước: H1 | 3 photo(s)
Author: t***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great quality
Màu sắc: trắng | Kích thước: H7 | 2 photo(s)
Author: j***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality and fast delivery
Màu sắc: trắng | Kích thước: 9005/9006/HB3/HB4/H10/9145