Author: q***n
Date:
Review: كتييييير حلوووووة كتييييير حلوووووة كتييييير حلوووووة أنا وسيطة وهذا مصدر رزقي 🩵
Màu sắc: trắng
Từ
H11/H9
9005/H10/HB3/9145
9006/HB4
H13/9008
H4/HB2/9003(Cao/Thấp)
H7
9007
9004
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq2403045572412257 |
Brand Name: GLANBERT
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/GLANBERT-sc-0144705105.html
Quality: 6613436 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: q***n
Date:
Review: كتييييير حلوووووة كتييييير حلوووووة كتييييير حلوووووة أنا وسيطة وهذا مصدر رزقي 🩵
Màu sắc: trắng
Author: k***0
Date:
Review: Good very very good i liked thanks shein true size
Màu sắc: trắng
Author: r***r
Date:
Review: كتير حلوة حبيتها بجد لونها وشكلها شكرا الكم شي ان عكلشي بضاعتكم كتير حلوة نايس
Màu sắc: trắng
Author: a***i
Date:
Review: Thanks shein ,very high quality 🎁🎁
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm