Author: z***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me encanta el corte de cabello y el diseño del corte de cabello
Màu sắc: màu đen
10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Silver |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Button Mesh Hat |
| Crowd | Men |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 100 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2307316884597768 |
Author: z***e
Date:
Review: Me encanta el corte de cabello y el diseño del corte de cabello
Màu sắc: màu đen
Author: L***n
Date:
Review: It’s good to use I love it
Màu sắc: màu đen
Author: j***7
Date:
Review: Cute good quality for price
Màu sắc: Bạc
Author: l***l
Date:
Review: for the price it was perfect
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm