Author: n***6
Date:
Review: It was a really good buy. Definitely have no regrets. Wonderful product. Don't hesitate to buy. the bangs were too long so I cut them. also hair falls out quickly
Màu sắc: Màu đen tự nhiên
14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 170 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25080785786222604 |
Author: n***6
Date:
Review: It was a really good buy. Definitely have no regrets. Wonderful product. Don't hesitate to buy. the bangs were too long so I cut them. also hair falls out quickly
Màu sắc: Màu đen tự nhiên
Author: i***r
Date:
Review: المنتج يستحق المبلغ المدفوع: حلووو للامانه
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: n***a
Date:
Review: Peluca corta, tiene para ajustarse en la cabeza en la parte de atrás
Màu sắc: Màu đen tự nhiên
Author: f***6
Date:
Review: يجي معاها اللي تحت يلم الشعر مشي حالك
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm