Author: l***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good
Màu sắc: màu đen



30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 295 g |
| Chiều dài | 76 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2305247739445925 |
Author: l***n
Date:
Review: good
Màu sắc: màu đen
Author: l***a
Date:
Review: EATS DOWN LOVE IT SO MUCH perfect for halloween costumes that require red hair SOOOO SILKY and LONG!!!
Màu sắc: Đỏ
Author: a***5
Date:
Review: Unreal! Looks so beautiful
Màu sắc: màu đen
Author: r***s
Date:
Review: Itesm as described. Love it!
Màu sắc: Đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm