Author: リ***カ
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 軽くて使いやすいです。
Màu sắc: Màu xanh nhạt | Kích thước: Một cỡ

| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Điện áp | 3.7 V |
| Chiều dài | 16 cm |
| Chiều rộng | 3 cm |
| Chiều cao | 3 cm |
| SKU | sb260209102751942635708 |
Overall Rating: 4.50/5
Author: リ***カ
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 軽くて使いやすいです。
Màu sắc: Màu xanh nhạt | Kích thước: Một cỡ
Author: t***a
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: جيدة ………..
Màu sắc: Hồng | Kích thước: Một cỡ