Author: n***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great quality highly recommended
Màu sắc: S4

200%
6 Inch
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Bob Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Bouncy Curl |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 180 g |
| Chiều dài | 20 cm |
| Đầu | 75 cm |
| SKU | sb2411189199559995 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 2172805 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: n***k
Date:
Review: Great quality highly recommended
Màu sắc: S4
Author: j***6
Date:
Review: Value for money: So nice I like it so much
Màu sắc: SNatural
Author: A***i
Date:
Review: I love it
Màu sắc: SNatural
Author: m***2
Date:
Review: Hair Softness: very good hair
Màu sắc: SNatural
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm