Author: m***t
Date:
Review: Beautiful, soft… love wigs from here, can’t beat the price
Màu sắc: Màu nâu ombre

16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 170 g |
| Chiều dài | 40 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb2501060086160920 |
Author: m***t
Date:
Review: Beautiful, soft… love wigs from here, can’t beat the price
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: m***9
Date:
Review: Comfortable to wear: I finally received the package; their products are always good. Thank you, SHEIN.
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: c***e
Date:
Review: Value for money: great value for $ Easy to wear: true! Hairstyle stylishness: stylish and trendy, love the colour Comfortable to wear: comfortable to wear
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: 2***r
Date:
Review: Hermosa muy natural
Màu sắc: Màu nâu ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm