Author: b***e
Date:
Review: I bought this thinking it was full sized but oh well! It’s a pretty nice quality brush and doesn’t rip my hair out! PLS LIKE I LOVE YOU
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ

| Material | ABS |
| Shapepattern | Oval |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Pink |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 13.9 cm |
| Chiều rộng | 5.6 cm |
| Chiều cao | 3.3 cm |
| SKU | sb2305214493408595 |
Author: b***e
Date:
Review: I bought this thinking it was full sized but oh well! It’s a pretty nice quality brush and doesn’t rip my hair out! PLS LIKE I LOVE YOU
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: H***i
Date:
Review: Thank you SHEIN! Item is super cool… 😎
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: a***i
Date:
Review: looks exactly like the picture n is a good size to fit in my bag!!
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: k***3
Date:
Review: I really love them. Very cute and nice
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm