Author: o***y
Date:
Review: Comfortable to wear: comfortable to wear and very soft. Easy to wear: yes
Màu sắc: SNatural
150%
6 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Jerry Curl |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 125 g |
| Chiều dài | 30.48 cm |
| Đầu | 55.88 cm |
| SKU | sb2203144350430410 |
Author: o***y
Date:
Review: Comfortable to wear: comfortable to wear and very soft. Easy to wear: yes
Màu sắc: SNatural
Author: L***'
Date:
Review: loved it amazing quality and fit Value for money: great Comfortable to wear: good True to length: yes Easy to wear: yes
Màu sắc: SNatural
Author: a***9
Date:
Review: Lovely, nice soft curls
Màu sắc: SNatural
Author: c***a
Date:
Review: Value for money: yes Hair Softness: very soft Comfortable to wear: yes True to length: yes Easy to wear: yes
Màu sắc: SNatural
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm