Author: d***3
Date:
Review: I am very happy with the product. It is very easy to use and the price is good for the product you receive. I would definitely recommend this product :)
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ

| Material | PP |
| Closure Type | No-closure |
| Shapepattern | Round |
| Style | Simple |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Rack |
| Color | White |
| Type | Cosmetics Storage |
| Chiều cao | 7 cm |
| Chiều dài | 20.5 cm |
| Chiều rộng | 15 cm |
| SKU | sb2303057736262794 |
Author: d***3
Date:
Review: I am very happy with the product. It is very easy to use and the price is good for the product you receive. I would definitely recommend this product :)
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: j***6
Date:
Review: Very useful 💕
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: S***a
Date:
Review: حلو 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷 حلو 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷 حلو 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷 حلو 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: m***z
Date:
Review: Easy to use and convenient
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm