Author: j***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: great quality
Màu sắc: Vàng

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 300 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 54 cm |
| SKU | sb2411226336251112 |
Author: j***d
Date:
Review: Value for money: great quality
Màu sắc: Vàng
Author: x***x
Date:
Review: Comfortable and easy to wear, stylish!
Màu sắc: Vàng
Author: m***4
Date:
Review: Easy to wear: easy
Màu sắc: Vàng
Author: a***s
Date:
Review: Value for money: לא שווה את המחיר Easy to wear: זה היה ככ מכוער וקשה לשים את זה, ממש ממש לא לקנות
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm