Author: 1***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: super good especially for the price get them!!! easy to curl and to put in
Màu sắc: Nhiều màu
24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Chocolate Brown |
| Type | Clip-In Hair Extensions |
| Curl | Straight Hair |
| Crowd | Women |
| Theme | Daily |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 145 g |
| Chiều dài | 61 cm |
| Chiều rộng | 19 cm |
| SKU | sb2307202866558759 |
Author: 1***8
Date:
Review: super good especially for the price get them!!! easy to curl and to put in
Màu sắc: Nhiều màu
Author: m***7
Date:
Review: Hairstyle Stylishness: suits me perfectly would recommend
Màu sắc: Màu be
Author: s***8
Date:
Review: Good product high quality
Màu sắc: Màu nâu Sô-cô-la
Author: m***7
Date:
Review: Value for money: futs me pretty good would recommend 👌
Màu sắc: Màu đen tự nhiên
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm