Author: s***4
Date:
Review: Comfortable to wear: soooo soft Value for money: amazing for the price Hairstyle stylishness: cute, as pictured
Màu sắc: Vàng

1PC
12 Inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 160 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb25081159195937137 |
Author: s***4
Date:
Review: Comfortable to wear: soooo soft Value for money: amazing for the price Hairstyle stylishness: cute, as pictured
Màu sắc: Vàng
Author: p***s
Date:
Review: Great quality and it looked really good
Màu sắc: trái cam
Author: j***r
Date:
Review: This wig is fantastic, it's thick and the colour is cute and it looks great on
Màu sắc: trái cam
Author: e***9
Date:
Review: Great wig for Peppermint Patty character in a Peanuts Gang cabaret number for a Dance Competition - comes with wig cap and is very well made.
Màu sắc: trái cam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm