Author: p***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Comfortable to wear: very nice good for the price
Màu sắc: Black-brown

1 mục
16 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blue |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 170 g |
| Chiều dài | 40 cm |
| Đầu | 52 cm |
| SKU | sb2408135586818010 |
Author: p***l
Date:
Review: Comfortable to wear: very nice good for the price
Màu sắc: Black-brown
Author: p***e
Date:
Review: เหมือนในภาพสินค้ามาก ตรงปก ถือว่าเป็นวิกที่ดี ไม่เงามาก
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: s***0
Date:
Review: جميلةةةةةة جدااا وممتازه ورائعهههههه في
Màu sắc: Black-brown
Author: j***n
Date:
Review: amazing as always!!! had to clip bangs a bit, to.fit. easy to wear, looks amazing !
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm