Author: c***6
Date:
Review: exelente
Màu sắc: Đen + Cam

8GB+256GB
| Color | Black+Orange |
| RAM | 8G |
| Interface | Type C |
| Brand | Cubot |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | DotDisplay FHD+ |
| Rear Camera | 100MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 32MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Phone Battery Capacity | 5100mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G88 |
| SKU | sw2411187756086868 |
Brand Name: CUBOT
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/CUBOT-sc-0141798961.html
Quality: 1782117 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: c***6
Date:
Review: exelente
Màu sắc: Đen + Cam
Author: f***l
Date:
Review: excelente
Màu sắc: Đen + Cam
Author: r***8
Date:
Review: el diseño esta muy genial, pero si resiste caidas y golpes. el unico pero es que no trae entrada para auxiliar.
Màu sắc: Đen + Cam
Author: 5***3
Date:
Review: llego en perfecto estado, super contento con mi nuevo celular
Màu sắc: Đen + Cam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm