Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: that's good 🥰
Màu sắc: Vàng
RAM 16GB(4+12) + 128GB
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Model | Oukitel C57 Pro |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | None |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 576 x 1280 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 4200mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T107 |
| SKU | sw2411117923207607 |
Brand Name: OUKITEL
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/OUKITEL-sc-0141884913.html
Quality: 9494142 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***2
Date:
Review: that's good 🥰
Màu sắc: Vàng
Author: h***2
Date:
Review: Máy dùng ok nha so với giá tiền.
Màu sắc: màu đen
Author: l***3
Date:
Review: とても良い
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm