Author: m***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like ittttttt
Màu sắc: Nhiều màu

18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 240 g |
| Chiều dài | 45 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2209242598499029 |
Author: m***m
Date:
Review: I like ittttttt
Màu sắc: Nhiều màu
Author: t***_
Date:
Review: LOVE!!! So good for the price. Very very happy!!
Màu sắc: Nhiều màu
Author: c***3
Date:
Review: great wig! fits great feels great cute asf
Màu sắc: Nhiều màu
Author: M***a
Date:
Review: i love it .It doesn't look like synthetic hair to me . I'm wearing it all throughout my duty until I get home . My coworkers appreciate my hair too much . It suits me so well .
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm