Author: e***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality and so recommended
256GB
8GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Plug Specification | No Power Adapter |
| Screen Size | 10.4" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| SKU | se2311101045755053 |
Author: e***s
Date:
Review: Good quality and so recommended
Author: t***4
Date:
Review: love this would recommend
Author: M***y
Date:
Review: It’s very nice product
Author: a***l
Date:
Review: wow Nice
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm