Author: g***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Ombre | 3 photo(s)

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 265 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb2306083811571729 |
Overall Rating: 4.82/5
Author: g***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Ombre | 3 photo(s)
Author: n***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like it thank you sheinnnnnnnn
Màu sắc: Ombre
Author: B***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: كل بضاعة شي ان ممتازة بكفي الكولتي وبتمنى تحطوا لايك اكسبوا الصلاة على النبي عليه الصلاة والسلام 🥰
Màu sắc: Ombre
Author: s***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Ombre