Author: t***y
Date:
Review: I love everything about Frida Kahlo!She is my hero.Shein should bring more products of famous inspiring women like her!
Màu sắc: màu xanh lá


5ml
Đầu chai ép
| Material | PP |
| Instructions | Press |
| Scope | Liquid |
| Color | Pink |
| Volume | 5ml |
| Type | Perfume Bottle |
| Chiều dài | 8 cm |
| Chiều cao | 1.5 cm |
| SKU | sb25042872121235503 |
Author: t***y
Date:
Review: I love everything about Frida Kahlo!She is my hero.Shein should bring more products of famous inspiring women like her!
Màu sắc: màu xanh lá
Author: J***3
Date:
Review: So cute and tiny ! Perfect in your bag ! You should buy 3 or more of these bcz I bought 2 one came with messed up print lol 📷 👇
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: V***!
Date:
Review: works perfectly and very cute!! be careful not to drop it because the bottle is glass! 10/10 very cute and recommend :))
Màu sắc: Màu Hồng Tươi
Author: a***d
Date:
Review: Nice bottle, comes with a small funnel
Màu sắc: màu xanh lá
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm