Author: j***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality Perfect fit Works amazing Perfect priced Will recommend it Will order some more
Màu sắc: Nhiều màu
Hình chữ U
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Viscose |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | None |
| Type | Contoured Support Pillows |
| Filling | No Filler |
| Chiều dài | 47 cm |
| Chiều rộng | 40 cm |
| Chiều cao | 10 cm |
| SKU | sb25062769127790537 |
Author: j***7
Date:
Review: Good quality Perfect fit Works amazing Perfect priced Will recommend it Will order some more
Màu sắc: Nhiều màu
Author: z***5
Date:
Review: Amazing and nice products
Màu sắc: Nhiều màu
Author: r***s
Date:
Review: Thank you for the item. Exactly what I wanted 😍
Màu sắc: Nhiều màu
Author: i***6
Date:
Review: Nagagamit Kona sya. Makes my work easy
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm