Author: e***l
Date:
Review: Good item and nice package
Màu sắc: Đỏ
64G
128G
256G
| Color | Red |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 11 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 32MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Mini |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1280*720 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3090 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw25071529911204785 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9784796 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: e***l
Date:
Review: Good item and nice package
Màu sắc: Đỏ
Author: p***e
Date:
Review: The phone is excellent, everything works ….. I love it, it doesn’t come with a box only … no charger, the phone is original and quality ❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: trắng
Author: m***a
Date:
Review: nice good I'm very satisfied ...
Màu sắc: Đỏ
Author: t***6
Date:
Review: Awesome...super clean and works well.
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm