Author: m***7
Date:
Review: ayos 100% battery health ..and legit original need mo nlng bumili charger kasi phone lang ang nasa box.. solid d ako nagkami na dito bumili thanks shein♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Màu sắc: Màu tím
Từ
128G
256G
| Color | Red |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 11 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Very Good |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw25091139252568664 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 5631713 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: m***7
Date:
Review: ayos 100% battery health ..and legit original need mo nlng bumili charger kasi phone lang ang nasa box.. solid d ako nagkami na dito bumili thanks shein♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Màu sắc: Màu tím
Author: 8***1
Date:
Review: Very satesfied with the product
Màu sắc: màu xanh lá
Author: I***a
Date:
Review: Legit ❤️❤️
Màu sắc: Màu sắc được giao ngẫu nhiên
Author: m***7
Date:
Review: Set is super fine but battery 🔋 is not original
Màu sắc: Màu tím
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm