Author: n***i
Date:
Review: Love them so much i recommend
Màu sắc: trắng
Kích thước: Cáp sạc Apple USB-C (1 mét)

Cáp sạc Apple USB-C (1 mét)
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | White |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw25071774204749642 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 3446861 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: n***i
Date:
Review: Love them so much i recommend
Màu sắc: trắng
Kích thước: Cáp sạc Apple USB-C (1 mét)
Author: 8***1
Date:
Review: good
Màu sắc: trắng
Kích thước: Cáp sạc Apple USB-C (1 mét)
Author: K***y
Date:
Review: Everything about this item is perfect I'm just lazy to add an actual picture but trust me they are worth buying the look even better in person trust me
Màu sắc: trắng
Kích thước: Cáp sạc Apple USB-C (1 mét)
Author: Z***a
Date:
Review: Very good original and fast charging
Màu sắc: trắng
Kích thước: Cáp sạc Apple USB-C (1 mét)
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm