Author: r***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful and nice texture
Màu sắc: màu đen

8 Inch
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Hair Buns |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Trọng lượng tịnh | 50 g |
| Chiều dài | 17.5 cm |
| Chiều rộng | 4.5 cm |
| Đường kính | 13.4 cm |
| SKU | sb2306139377277692 |
Author: r***e
Date:
Review: beautiful and nice texture
Màu sắc: màu đen
Author: J***u
Date:
Review: very good quality, its like natural hair and very easy to put it on
Màu sắc: màu đen
Author: a***0
Date:
Review: this hair bun is for my friend Uganda.. she will try her hairstyle using this item.excited to her wearing this..😊
Màu sắc: màu đen
Author: o***3
Date:
Review: I haven't tried it yet, but it looks amazing 😍 👌
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm