Author: j***h
Date:
Review: I'm so glad I got this ems. it works so great. used it has soon as I got it and I'm so happy 😊 easy to use. I think everyone should have this at home. love love it.thanks shein ♥️
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Neck Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Chiều dài | 13.3 cm |
| Chiều rộng | 5.5 cm |
| Chiều cao | 2 cm |
| SKU | sb2410189649303969 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 1466281 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: j***h
Date:
Review: I'm so glad I got this ems. it works so great. used it has soon as I got it and I'm so happy 😊 easy to use. I think everyone should have this at home. love love it.thanks shein ♥️
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: t***9
Date:
Review: it's so comfortable and easy to use.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: S***k
Date:
Review: thanks Shein always make things easier for me you can find good brands with good quality at Shein 😉😄
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: e***r
Date:
Review: Very good easy to use
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm