Author: i***a
Date:
Review: Great massager doesn’t come with batteries though
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
| Material | ABS |
| Occasion | Office |
| Color | Black |
| Type | Hip Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Required | 2pcs AAA |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 24.5 cm |
| Chiều rộng | 20 cm |
| Chiều cao | 2 cm |
| SKU | sb2312228999110714 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 4290467 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: i***a
Date:
Review: Great massager doesn’t come with batteries though
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: n***6
Date:
Review: Just ordered and cannot wait to receive and try. Super excited. I will share the honest experience when I receive the order.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: e***f
Date:
Review: Looks comfortabel and I can’t wait to use it
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: A***y
Date:
Review: helps with my sciatica as well as lifting buttocks
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm