Author: j***n
Date:
Review: Nice product, Very good quality ...thanks a lot shein...
Màu sắc: Vàng

256G
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | itel |
| Model | itel A70 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw2411165999719365 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 4747458 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: j***n
Date:
Review: Nice product, Very good quality ...thanks a lot shein...
Màu sắc: Vàng
Author: l***x
Date:
Review: very good nice cp gold
Màu sắc: Vàng
Author: 6***8
Date:
Review: satisfied cusrtomer po ako sa apps at seller na ito,. iningatan po ang unit na ma deliver sa akin na na paka husay,.thank you so much po..... highly appreciated....
Màu sắc: Vàng
Author: r***4
Date:
Review: منتجات رائعه جدا جدا وجذابة المنتج رائع 😎 👍 جيده جوده
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm