Author: f***e
Date:
Review: Beautiful. Great quality. I love it
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Kích thước: Một cỡ

| Material | Mesh Fabric |
| Composition | 95% Polyamide |
| Color | Burgundy |
| Sleeve Length | Wrist-Length Sleeve |
| Fit Type | Slim Fit |
| Length | Short |
| Care Instructions | Hand wash,do not dry clean |
| Sheer | Semi-Sheer |
| Fabric Elasticity | High Stretch |
| Chest pad | No Padding |
| Wires | Wireless |
| Ngực | 68 cm |
| Kích thước vòng eo | 88 cm |
| Kích thước mông | 88 cm |
| Chiều dài | 100 cm |
| SKU | sb2411040733079677 |
Author: f***e
Date:
Review: Beautiful. Great quality. I love it
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Kích thước: Một cỡ
Author: 6***8
Date:
Review: perfectly made. durable. really stretchy 🥰 my absolute favorite! makes me feel confident and thicc. can fit XL women. i am a medium - large woman
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Kích thước: Một cỡ
Author: D***e
Date:
Review: absolutely freakin luv this
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Kích thước: Một cỡ
Author: a***y
Date:
Review: من اجمل القطع واروعها بنصحكم فيها جداا 🌼🌼🌼🌼 لايك من فضلكم
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm