Author: j***e
Date:
Review: Best purchase I've made. These are such great tools. Definitely recommend if you've got dry feet. The tool with the razor and the tiny one with the fork blade are my favourite tools.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ

| Material | Stainless Steel |
| Power Supply | None |
| Pattern Type | Plain |
| Features | Multi-function |
| Color | Yellow |
| Type | Cuticle Tools |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No Battery |
| Specification | Sets |
| Chiều dài | 10.6-17.5 cm |
| Chiều rộng | 0.7-3.6 cm |
| Chiều cao | 0.3-2 cm |
| SKU | sb2302152472848888 |
Brand Name: Nasin
Quality: 3777118 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: j***e
Date:
Review: Best purchase I've made. These are such great tools. Definitely recommend if you've got dry feet. The tool with the razor and the tiny one with the fork blade are my favourite tools.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: e***9
Date:
Review: good quality and sharp razor
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: 6***4
Date:
Review: the pedicure foot set is so amazing . I really love it .
Màu sắc: Màu vàng
Kích thước: Một cỡ
Author: N***s
Date:
Review: Good quality 👌. True to Product Images ✨️. Loved it 😍
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm