Author: a***5
Date:
Review: It’s works perfectly okay I can also download my own game it’s a cellphone no different and also well packaged👌😁🙏🏻am so happy
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Khủng long màu hồng xinh đẹp
Khủng long màu hồng xinh đẹp
Khủng long xanh mát mẻ
| Material | PE |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Multicolor |
| Brand | Other |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | sl260111212351562768524 |
Author: a***5
Date:
Review: It’s works perfectly okay I can also download my own game it’s a cellphone no different and also well packaged👌😁🙏🏻am so happy
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Khủng long màu hồng xinh đẹp
Author: n***8
Date:
Review: The tablet is perfectly fine, my baby is in love with it
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Khủng long màu hồng xinh đẹp
Author: g***i
Date:
Review: it's cute and has enough storage but slow network connection
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Khủng long màu hồng xinh đẹp
Author: 2***2
Date:
Review: very good material..my daughter loves it very much😘😘definitely getting another one soon for my boy
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Khủng long màu hồng xinh đẹp
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm