Author: n***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Its a nice tablet for the kid
Màu sắc: Màu xanh lam
16GB
2GB
| Material | ABS |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Blue |
| Brand | Other |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| CPU Brand | Other |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Cell Capacity | 4000-4999mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260226084348889871867 |
Author: n***t
Date:
Review: Its a nice tablet for the kid
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: d***9
Date:
Review: perform very well
Màu sắc: Hồng
Author: s***e
Date:
Review: 👌👌👌👌👌👌
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: m***5
Date:
Review: The phone switch on and it never switch back on after changing the whole day.but it is beautiful and suitable for small children
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm