Author: j***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: What you see is what you get,my daughter really loves it
Màu sắc: Màu xanh lam

Từ
32GB
64GB
4GB
| Material | ABS |
| Features | Supports USB OTG |
| Color | Pink |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se251103604678674949 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 7981447 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: j***1
Date:
Review: What you see is what you get,my daughter really loves it
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: v***e
Date:
Review: Happy with the tablet
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: p***8
Date:
Review: What you see is what u get very good
Màu sắc: Hồng
Author: h***e
Date:
Review: exactly what I expected
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm