Author: t***i
Date:
Review: Very well and lovely
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ

| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Chiều dài | 14.1 cm |
| Chiều rộng | 8.5 cm |
| Chiều cao | 2.8 cm |
| SKU | sb251209171342373486 |
Brand Name: Hailicare
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Hailicare-sc-0142275364.html
Quality: 5695741 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: t***i
Date:
Review: Very well and lovely
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: d***l
Date:
Review: Same as pic
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: n***2
Date:
Review: Omg this machine is amazing, just the way I thought it would work. It works same as the expensive same facial gadgets and budget friendly. I used it once and I’m impressed. Would recommend it and overall it works perfectly fine for now ❤️👌🏻 mine new fav facial product🤍
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: f***0
Date:
Review: great items high quality
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm