Author: S***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wore these for a show and braided them into my hair along with other blue braids!
Màu sắc: Màu xanh nhạt

18 inch
| Color | Coffee Brown |
| Type | Hair Bulk Without Weft |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Trọng lượng tịnh | 2.2 g |
| Chiều dài | 46.5 cm |
| Chiều rộng | 5 cm |
| SKU | sb2212252146744220 |
Author: S***y
Date:
Review: Wore these for a show and braided them into my hair along with other blue braids!
Màu sắc: Màu xanh nhạt
Author: m***5
Date:
Review: very cute my daughter loves them. great quality.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: a***1
Date:
Review: Amazing product great value
Màu sắc: Hồng
Author: z***a
Date:
Review: really long it's perfect
Màu sắc: Cà phê nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm