Author: p***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good as per description
Màu sắc: Màu vàng
Kích thước: Type C

Type C
| Material | Copper |
| Length | 2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Purple |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Cellphone |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2312195131198979 |
Author: p***t
Date:
Review: good as per description
Màu sắc: Màu vàng
Kích thước: Type C
Author: y***9
Date:
Review: 😚😚😚😚😚😚🤗🤗🤗🤗🥰🥰🥰🥰😍😍💖💖😍😍🥰🥰🥰😍😍😍🥰🥰💖😍🥰🥰🥰🥰😍😍😍💖💖
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Type C
Author: b***8
Date:
Review: not very happy.. very cheap so it doesn't matter but when I plugged it in it said charging paused. can anyone help??
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Type C
Author: s***e
Date:
Review: حلووووووووووووووووووووووووووووو ووو
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: Type C
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm