Author: p***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is very light weight and easy to use
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Purple |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Chiều dài | 12 cm |
| Chiều rộng | 18.5 cm |
| Chiều cao | 6.3 cm |
| SKU | sb2411254899342471 |
Author: p***a
Date:
Review: This is very light weight and easy to use
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: S***N
Date:
Review: High quality i really recommend
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: e***a
Date:
Review: This is the best product. Works excellent and makes a difference to your skin
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: t***o
Date:
Review: I love this, applying my skincare products change for the better with this
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm