Author: n***o
Date:
Review: Love!! Looks very good to keep the fake nails! Especially if you want to start selling fake nails these make excellent casings!
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ

| Material | PMMA |
| Closure Type | Flip Top |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Square |
| Style | Simple |
| Features | Visual |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Box |
| Surface Finishing Type | Unfinished |
| Color | Clear |
| Type | Nail Art Tool Storage |
| Chiều cao | 5.8 cm |
| Chiều dài | 16 cm |
| Kích thước | 8 cm |
| SKU | sb2307121494094729 |
Author: n***o
Date:
Review: Love!! Looks very good to keep the fake nails! Especially if you want to start selling fake nails these make excellent casings!
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Author: d***g
Date:
Review: These I’ve repurchased 8 times these are perfect and they ship and have it so it doesn’t damage during the shipping
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Author: a***s
Date:
Review: Very cute packaging !
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Author: N***d
Date:
Review: Amazing!! Very satisfied!!
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm