Author: t***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: excellent Hair Softness: very soft Comfortable to wear: very comfortable
Màu sắc: màu đen
180%
6 Inch
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Chinese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Trọng lượng tịnh | 92 g |
| Chiều dài | 15.24 cm |
| Đầu | 57.15 cm |
| SKU | sb2410194353210772 |
Author: t***a
Date:
Review: Value for money: excellent Hair Softness: very soft Comfortable to wear: very comfortable
Màu sắc: màu đen
Author: i***a
Date:
Review: yesssss§ss. recrecommended
Màu sắc: màu đen
Author: n***i
Date:
Review: Loving it
Màu sắc: màu đen
Author: n***2
Date:
Review: Shein! Shein! Never disappoints 💃🏾💃🏾💃🏾 am so happy with my order and delivery was fast👌🏾😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm