Author: m***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like the effects of it, It's relief my backpain I only worrying it is could be make a dirt to the light clothes because it's dark brown texture cream.
Màu sắc: màu nâu

50g
| Material | Straw |
| Color | Brown |
| Target Use Body Part | Knees |
| Type | Patches |
| Chiều dài | 12 cm |
| Chiều rộng | 4.5 cm |
| Chiều cao | 14 cm |
| Chu vi | 34 cm |
| Đường kính | 4 cm |
| SKU | sb260129205221036386969 |
Author: m***h
Date:
Review: I like the effects of it, It's relief my backpain I only worrying it is could be make a dirt to the light clothes because it's dark brown texture cream.
Màu sắc: màu nâu
Author: w***f
Date:
Review: not used it thanks so much
Màu sắc: màu nâu
Author: 9***1
Date:
Review: Just received ..i hope its good..
Màu sắc: màu nâu
Author: y***o
Date:
Review: Full panas cocok 👍👍👍
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm