Author: h***1
Date:
Review: thank you no more pain no more inflammation 😘😘😘😘❤️❤️❤️i love you shein..keep it up with this joint cream care❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Kem bôi khớp nọc ong

50g/1.76oz
| Material | Glass |
| Power Supply | None |
| Color | Thai Golden Tiger Balm |
| Target Use Body Part | Knees |
| Type | Patches |
| Chiều dài | 4.5 cm |
| Chiều rộng | 7 cm |
| Chiều cao | 4.5 cm |
| SKU | sb25101755512947040 |
Author: h***1
Date:
Review: thank you no more pain no more inflammation 😘😘😘😘❤️❤️❤️i love you shein..keep it up with this joint cream care❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Kem bôi khớp nọc ong
Author: h***1
Date:
Review: Thank you shein ❣️❣️❣️❣️❤️I really appreciate it..my pain go aways just like a magic❤️❤️please people try sum will never go wrong
Màu sắc: Kem bôi khớp nọc ong
Author: A***a
Date:
Review: Love it, works very well.
Màu sắc: Kem bôi khớp nọc ong
Author: c***s
Date:
Review: Love ordering from shein!! will order again like described!
Màu sắc: Kem bôi khớp nọc ong
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm