Author: Q***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I can't wait for it to be delivered , it looks amazing
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ

| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Rat Tail Comb |
| Chiều dài | 22 cm |
| Chiều rộng | 3 cm |
| Chiều cao | 0.3 cm |
| SKU | sb2305105024292066 |
Author: Q***o
Date:
Review: I can't wait for it to be delivered , it looks amazing
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: t***e
Date:
Review: I loveeee these sooo much, I can finally have to make my hair parting eash
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: m***z
Date:
Review: cool
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: m***s
Date:
Review: De muy buen material y tienen un muy buen diseño
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm