Author: c***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love this so much, does a lot and very good quality
Màu sắc: Hồng
Từ
Máy chụp hình
Máy ảnh + thẻ nhớ SD 32GB
Camera + Thẻ Nhớ 64GB
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Standards |
| Resolution | 4K |
| Color | Silver |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Type | CMOS |
| Screen Resolution | 800x480 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 8X |
| Sensor Size | 1/2.6" |
| Shooting Speed | 1 to 3 Fps |
| Focal Length | 18-55mm |
| Viewfinder Type | Optical Viewfinder |
| Effective Megapixels | 44MP |
| Lens Mount | Other |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Manual |
| SKU | se2410161374714166 |
Author: c***4
Date:
Review: I love this so much, does a lot and very good quality
Màu sắc: Hồng
Author: C***8
Date:
Review: so cute and perfect, it has selfie mode and lots of features no regrets on buying this
Màu sắc: Hồng
Author: c***r
Date:
Review: رائع سبحان الله العظيم
Màu sắc: Hồng
Author: j***r
Date:
Review: حلوه للاطفال
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm