Author: t***6
Date:
Review: Super amazing quality literally so cute and amazing
Màu sắc: Q12 Bạc + Pha lê
Từ
Camera+Không Có Thẻ Nhớ
Máy ảnh+128GB
Máy ảnh + 64GB
Máy ảnh + 32GB
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Resolution | 2.7K |
| Color | M08 Purple + Crystal Sticker |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Up to 1 X |
| Sensor Type | CCD |
| Screen Resolution | 640x480 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 16X |
| Sensor Size | 1/1.65" |
| Shooting Speed | 10 to 19.9 Fps |
| Focal Length | 15-45mm |
| Viewfinder Type | Optical Viewfinder |
| Effective Megapixels | 36.01W-50MP |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Manual |
| SKU | se25042357994176569 |
Author: t***6
Date:
Review: Super amazing quality literally so cute and amazing
Màu sắc: Q12 Bạc + Pha lê
Author: b***9
Date:
Review: رهيبه الكوالتي مرره حلوه ومناسبه على السعر اخذت 32 وصورت يمكن فوق 80 صوره وللحين ما امتلت المساحه رهيبه مره
Màu sắc: Miếng dán M08 Bạc + Pha lê
Author: m***b
Date:
Review: وايد حلوه الكيمرا و سهل استخدامها والصور جدا جميله ووصل معاه ذاكره تخزين و يو اس بي عشان احفظ فيه الصور
Màu sắc: LK-007 Nhãn dán màu nâu + pha lê
Author: r***d
Date:
Review: Very nice and good quality 🌹
Màu sắc: LK-007 Miếng dán màu hồng + pha lê
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm