Author: a***t
Date:
Review: omg this is way better than a more expensive one I got on Amazon. 100% recommend
Màu sắc: Hồng
Kích thước: USB

USB
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Electric Manicure Drills |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Required | No |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Batteries Included | Yes |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Chiều cao | 4 cm |
| Chiều dài | 22 cm |
| Chiều rộng | 18 cm |
| SKU | sb2403127157179995 |
Brand Name: LIMEGIRL
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/LIMEGIRL-sc-0141884693.html
Quality: 5881244 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***t
Date:
Review: omg this is way better than a more expensive one I got on Amazon. 100% recommend
Màu sắc: Hồng
Kích thước: USB
Author: m***a
Date:
Review: Excellence quality, so smooth , i would surely love this
Màu sắc: Hồng
Kích thước: USB
Author: r***9
Date:
Review: es súper lindo y tiene bastante potencia es algo que recomendaría muchooooo
Màu sắc: Hồng
Kích thước: USB
Author: M***a
Date:
Review: I like it sooo much, as beginner nail tech, is worth to buy. I tried it and works very well.
Màu sắc: Hồng
Kích thước: USB
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm