Author: e***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it 😻 the texture is so smooth
Màu sắc: Màu Tím

30 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Beige |
| Type | U-Shaped Forehead Lace Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 4*2 |
| Trọng lượng tịnh | 311 g |
| Chiều dài | 76 cm |
| Đầu | 56 cm |
| SKU | sb2305176333611058 |
Author: e***n
Date:
Review: I love it 😻 the texture is so smooth
Màu sắc: Màu Tím
Author: 9***5
Date:
Review: Honestly don’t buy its trash 🗑️ and strong
Màu sắc: Màu Tím
Author: 9***2
Date:
Review: Love this so beautiful on me
Màu sắc: Màu be
Author: K***t
Date:
Review: Muy bonita suave y se peina súper fácil
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm